Personal tools
You are here: Home Послуги
Document Actions

Послуги

Ми пропонуємо повний цикл послуг розробки, впровадження та підтримки веб рішень.

Zope хостинг
Пропонуємо хостинг довільних проектів що працюють на базі Сервера Веб рішень Zope: звичайних вебсайтів, систем управління контентом, систем документообігу, систем управління бізнесом та інше. Ми пропонуємо Plone хостинг, а також хостинг інших систем на базі Zope: CMF, CPS, Icoya, NauDoc, MetaPublisher, Silva та інші.

Веб дизайн та програмування
Наші спеціалісти мають багаторічний досвід в розробці веб проектів. Ми працюємо з найсучаснішими веб технологіями. Наші сайти створені на базі систем управління контентом Plone та Zope рішеннях.

Впровадження систем електронного документообігу
Ми займаємось впровадженням систем електронного документообігу за допомогою найсучасніших веб технологій: Zope (Сервер Веб Рішень), CMF (Каркас Управління Контентом), Plone CMS (Система Управління Контентом)

Розкрутка сайту, інтернет маркетинг
Популяризація сайту в інтернеті, збільшення відвідуваності веб сайтів за рахунок приходу цільових відвідувачів з пошукових систем. Реєстрація в каталогах та пошукових системах.

Служба Підтримки
Пропонуємо різні способи підтримки щоб задовільнити вимоги найвибагливіших клієнтів. Наша служба підтримки допоможе отримати відповіді на технічні питання, вирішити проблеми пов'язані як з простими сайтами так і складними системами управління бізнесом на базі Zope.

« April 2019 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
 

This site conforms to the following standards: