Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Документи CMF - Zope Content Management Framework
Document Actions

CMF - Zope Content Management Framework

Каркас Управління Контентом (CMF - Content Management Framework) є продуктом для Zope що дозволяє створювати системи управління контентом і портали . Каркас Управління Контентом є продуктом зі значними функціональними розширеннями Zope. CMF це не стільки готовий продукт скільки оболонка на яку можна нанизувати додаткові продукти що дозволить створити складну багатофункціональну систему (веб сайт, інтранет, екстранет, CMS, портал). Раніше CMF мав назву PTK (Portal ToolKit). CMF володіє потужним арсеналом засобів для створення складних систем, хоча після першого знайомства з CMF видно тільки основні функціональні можливості системи:

  • відвідувачі сайту можуть створювати екаунти для себе, потім входити в систему і розміщати контент (документи, файли, новини, події або контент типи розроблені власними методами) в персональних папках
  • контент потім перевіряється адміністратором сайту і він може опублікувати або відмовити в публікації

Якщо спеціаліст глибше познайомиться з CMF, то зможе оцінити наступні функціональні можливості

  • управління реєстрацією в системі (membership services), користувачі сайту можуть створювати екаунти і розміщати контент в системі.
  • можливість збільшення типів контенту що можна публікувати в системі можна здійснити за допомогою Zclasses або програмування на Python
  • управління пошуком по всіх типах контенту (індексування контенту)
  • будь який контент (чи то стаття чи графічний файл) можна оголосити дискусійним, що дасть можливість відвідувачам надсилати повідомлення на сайт щодо цього контенту.
  • Автоматизація документообігу (Workflow) є дуже важливим засобом для такого типу систем, коли великий колектив постійно редагує велику кількість контенту (документів). CMF по замовчуванню містить простий workflow - публікація/перегляд документів в системі. Для розширення можливосей базового Workflow використовують продукт DCWorkflow. Для побудови дуже складних Workflow використовують продукт OpenFlow.
« Лютий 2019 »
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
 

Цей сайт відповідає наступним стандартам: