Personal tools
You are here: Home Консалтинг
Document Actions

Консалтинг

Як впровадити систему електронного документообігу? Як налагодити роботу з партнерами і замовниками через веб сайт? Як отримувати замовлення через веб сайт? Як налагодити обмін документами через веб сайт для територіально розкиданих підрозділів компанії чи організації? Як знахoдити нових клієнтів і продавати товари через веб сайт? Як розкрутити веб сайт, збільшити відвідуваність і зробити так щоб його легко можна було знайти в інтернеті?

Що потрібно для того щоб побудувати Інтранет систему для Вашої компанії? Яку операційну систему вибрати Windows, Linux, FreeBSD чи іншу? Як порівняти рішення на базі Zope / Plone / CMF з іншими системами і вибрати оптимальний варіант? Як впровадити CRM чи ERP систему?

Спецiалiсти Zope.NET.ua надають консультацiйнi послуги. Звертайтесь: consulting@zope.net.ua. Загальне уявлення про наші технологiї можна отримати переглянувши цi проспекти:

Що таке Zope?

Zope - це сервер веб рішень (Web Application Server) з вiдкритими джерелами, для побудови високопродуктивних, динамiчних веб сайтiв. Програмна платформа містить високопродуктивний сервер, потужну об'єктну базу даних та багате середовище для розробки. Розробляє його компанiя Zope Corporation а пiдтримують його розробку та розробляють розширення (продукти) бiльше 20'000 розробникiв по всьому свiту.

Що таке CMF?

Каркас Управління Контентом (CMF) є продуктом для Zope що дозволяє створювати системи управління контентом і портали . CMF це не стільки готовий продукт скільки оболонка на яку можна нанизувати додаткові продукти що дозволить створити складну багатофункціональну систему (веб сайт, інтранет, екстранет, CMS, портал) CMF дозволяє корпоративним Iнтранет, веб сайтам спiльнот, веб-представництвам компанiй легко публiкувати та поширювати документи по широкiй мережi клiєнтiв, працiвникiв та партнерiв.

Що таке ZEO?

ZEO дозволяє багатьом процесам на багатьох комп'ютерах в рiзних за геграфiчним розташуванням мiсцях працювати як разом, як єдина об'єктна система. Zope Enterprise Objects (ZEO) - це розподiлена об'єктна структура з високую продуктивнiстю та маштабованiстю, що забезпечує транзакцiї. ZEO доступна як вiльне розширення з Вiдкритим Кодом для об'єктної бази даних Zope.

« April 2019 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
 

This site conforms to the following standards: